Kategorija
CFL lemputė
-70%
CFL lemputė

CFL E14/7W/15 000
CFL lemputė
-70%
CFL lemputė

CFL E14/7W/15 000
CFL lemputė
-70%
CFL lemputė

CFL E14/7W/15 000
CFL lemputė
-70%
CFL lemputė

CFL E14/7W/15 000
CFL lemputė
-70%
CFL lemputė

CFL E14/7W/15 000
 
 
Keletas patarimų

Jungiklius ir lizdus montuokite ten, kur saugu juos eksploatuoti. Pavyzdžiui, negalima elektros kištukinių lizdų montuoti prie grindų arba darbastalio paviršiaus. Šluostydami darbastalį ar grindis šlapia šluoste galite prie jų prisiliesti ar kitaip pažeisti.


 

***
 
Svarbu lizdus ir jungiklius sumontuoti ten, kur būtų patogu juos naudoti. Lizdai svetainėje turi būti mažiau matomi, kad turėtų mažiau įtakos kambario interjerui, todėl juos slėpkite už buitinės technikos, 20-30 cm aukštyje virš grindų. Taip pat lizdus ir jungiklius montuokite ir miegamuosiuose. Virtuvėje, darbo kambaryje, garaže, elektros lizdus geriausiai įrengti 1-1,2 m aukštyje virš grindų. Tuomet reikės mažiausiai oastangų norint keisti elektros prietaisus virtuvėje. Koridoriuje elektros lizdą junkite kartu su jungikliu 1-1,2 m aukštyje virš grindų. Toks blokas nesudarkys koridoriaus interjero, o jums bus patogiau įjungti siurblį koridoriui išvalyti. Kitus jungiklius montuokite 1-1,2 m virš grindų, nes juos įjungsite ir išjungsite nekeldami rankos.
 


 
***
 
Nepamirškite, kad jungikliai ir kištukiniai lizdai yra interjero detalė, todėl juos derinkite prie interjero pagal dizainą ir spalvą. Svarbu, kad viename kambaryje būtų vieno dizaino gaminiai, neišsiskiriantys iš kambario spalvų.
 


 
***
 
Vonios kambariuose, rūsiuose ir dengtuose baseinuose naudokite apsaugotus nuo vandens bei dulkių jungiklius bei lizdus, kurie yra ne žemesnėe nei IP44 apsaugos grupės. Lizdai turi būti su dangteliu ir tarpine tarp sienos ir lizdo. Lauke, kur ant gaminio gali lyti lietus, naudokite ne žemesnės kaip IP55 apsaugos grupės jungiklius ir kištukinius lizdus. Laido įvadą į jungiklį ar kištukinį lizdą montuokite apačioje, kad į mechanizmą nepatektų vandens. Tokius jungiklius  ir kištukinius lizdus derėtų naudoti kiemo statinių instaliacijose ar prie įėjimo durų.

 

 

Kokius kištukinius lizdus galima naudoti vonioje?

Kadangi vonia yra kartais drėgna patalpa, joje privaloma naudoti gaminius kurie yra atsparūs drėgmės poveikiui. Tokie yra mūsų "HERMI" serijos gaminiai. Tačiau jeigu Jūsų bute yra panaudota ALFA serija, vonioje siūlome naudoti ALFA serijos hermetinius lizdus IKL 16-008A. Jų apsaudos laipsnis yra IP44, ir jis visiškai atitinka elektrosaugos reikalavimus, todėl naudodami šį gaminį busite saugūs. Taip pat šie lizdai montuojasi į grupinio montavomo sistemą (nuo 1-5 vietų remeliai). Jau turime IP 44 apsaugos klasės įleistinius jungiklius (tiek vieno, tiek dviejų klavišų), taip pat blokus kištukinis lizdas ir jungiklis viename rėmelyje (IP44). Kodas IKLJ-001 ir IKLJ-002, serija Alfa.

Ar galėsiu mažinti didinti šviesos intencyvumą šviesos reguliatoriaus pagalba?

Taip, nors žiūrint kokiu dimeriu ir kokias lempas. Pats paprasčiausias variantas yra kaitrinės lempos (įprastos stiklinės), jas galima reguliuoti tiek su mūsų gaminamu IŠR-001 (800W), tiek su IŠR-002 (500W), IŠR-003 (400W), IŠR-004 (600W).


Kitas dalykas kai norime reguliuoti halogenines lempas. Čia tiktų tik IŠR-002 (500W), IŠR-003 (400W), IŠR-004 (600W)  dimeriai, kurie dirba tiek su halogeninėmis lempomis maitinamomis nuo 220V, tiek su 12V (taip pat tiek su paprastais toroidiniais, tiek visų tipų elektroniniais transformatoriais).


Norint reguliuoti dienos apšvietimo lempas (liuminestencines), reikalinga IŠR-002, IŠR-003, IŠR-004 šviesos reguliatorius, plius jam konkrečiai pagamintas elektroninis balastas (planuojame turėti prekyboje nuo rugpjūčio 2008).


Tačiau norint reguliuoti energiją taupančias lemputes, neveiks nei vieno pasaulio gamintojo šviesos reguliatorius.  Kitas dalykas specialiai pagamintos energiją taupančios lemputės su galimybe jas "dimminti",  turime prekyboje "GOVENA DIMM" lempučių (20W). Šios lemputės tarnavimo laikas iki 16 000darbo valandų (iki 16 metų).

Pasijungiu sensorinį šviesos reguliatorių, tačiau jis tik įjungia apšvietimą, ir daugiau į nieką nebereaguoja?

Probema, kad senos statybos butuose, jungikliui įjungti ir išjungti apšvietimą (sienoje), yra atvesta ne "fazė", o "nulis". Todėl šviesos reguliatorius ir neveikia, kadangi jus negali reguliuoti ir tai esamo "nulio". Reguliatoriaus instrukcijoje IŠR-003, yra parodyta, kad reguliatoriui pajungti yra reikalingas ne "nulis", o  "fazė". Naujos statybos butuose ir namuose šios problemos neturėtų iškilti. Taip pat sensorinį šviesos reguliatorių galima naudoti ir kaip perjungiklį, naudojant su perjungikliu IP6 10-001A. IŠR-003 instrukcija yra čia.  Kitas galimas variantas naudoti šviesos reguliatorių IŠR-003, su sensoriniu perjungikliu-moduliu IŠR-003X.

Nemaža dalis klientų elektros instaliacijos gaminius renkasi pagal pagrindo medžiagą, ir mūsų klausia: Kodėl plastikas geriau nei keramika?

Todėl čia Jums pateiksime pagrindinius plastikinių (turima omenyje medžiaga - PBT)  ir keraminių pagrindų skirtumus (o pasirinkimas, aišku, priklauso tik Jums).

 

 Plastikas iš kurio yra gaminami jungiklių, rozečių "pagrindai" (arba mechanizmai),  turi geresnes pasipriešinimo trumpalaikiam ir ilgalaikiam temperatūriniam poveikiui  savybes. Taip pat plastikas turi geresnes izoliacines savybes. Dabar išvardinsime kuo šis teiginys yra pagrindžiamas:

  • plastikas slopina arba "gesina" paviršių elektros įkrovas, kas itin sumažina "trumpo" jungimosi riziką (keramika tokių savybių neturi);
  • plastikas išlaiko dideles išorines temperatūrines apkrovas, kurios siekia net iki 850ºC (keramika pradeda irti  prie 600ºC);
  • pagrindai pagaminti iš keramikos yra neatsparūs mechaniniam poveikiui, ilgai laikant arba sutrūkinėja, arba yra visiškai;
  • pagrindai iš plastiko yra "ekologiškai draugiški", t.y. lengvai perdirbami. Keramika - neperdirbama visiškai.
  • garsiausi elektros instaliacijos gamintojai "keramikos" nenaudoja visiškai, net biudžetinėms serijoms, o naudoja išskirtinai tik PBT.
Ar Jūsų gaminiai montuojami į kanalines sistemas?

Atsakymas ir taip ir ne. Mes negaminame gaminių skirtų specialiai kanalinėms sistemoms. Tačiau nusipirkus spec. kanalą, mūsų produkcija jame suisimontuoja idealiai.

Ką gali Jūsų gaminamas judesio daviklis ĮJD-001A?

Judesio daviklis yra skirtas įjungti apšvietimą suveikus: judesio, garso, ar judesio su garsu davikliams. Daviklis veikia 8 metrų atstumu, veikimo zona yra 140 laipsnių, jautrumas šviesai 3-1000LUX (REGULIUOJAMAS), maksimali apkrova 500W (veikia su kaitrinėmis, halogeninėmis lemputėmis). Montavimo aukštis 0,4-1,8m, budėjimo režime daviklis vartoja 0,1W el. energijos. Viduje įmontuoti reguliatoriai leidžia nusistatyti judesio daviklio jautrumą, mikrafono jautrumą, laiko išlaikymą (5-420 sekundžių). Daviklis neveikia su liuminestencinėmis lempomis vienas. Jei tokias lempas norite pajungti vistiek, jungkite lempas su kaitrinėmis kartu, pajungiant lygegrečiai. Taip pat šis gaminys, dėl per didelio korpuso gylio netinkamas naudoti su paviršinėmis montavimo dėžutėmis PMD-001/002/003/004 (kaip paviršinis gaminys).

Gaminiui taikoma 24mėn. garantija.

 

 

Kaip susiskaičiuoti kiek lėšų reikės elektros instaliaciniams gaminiams įsigyti? Parsisiūskite mažmeninį kainoraštį?

Mūsų gaminamų gaminių kainoraštis yra patalpintas skiltyje "Parsisiuntimui". Jame tiesiog spragtelnate pelytės dešiniu klavišu ant nuorodos "Gaminių kainynas", ir šis failas automatiškai yra siunčiamas į Jūsų kompiuterį (aišku būtinai nurodykite darbinį katalogą  į kurį norėsite išsisaugoti  kainyną).

KAIP NUSIPIRKTI PIGIAU?

Mūsų gaminamų gaminių galite įsigyti mūsų puslapyje. Prekės, kurių suma virš 100Eur su pvm pristatome nemokamai visoje Lietuvoje.

Apmokėjimas vyksta mokestiniu pavedimu arba grynais (jei prekes pristato mūsų vadybininkas). Didesniems kiekiams (jei 1 tipo užsakoma daugiau nei 50vnt.), taikome specialias nuolaidas.

Prekėms suteikiama "Gyvenimo garantija"*

 

 

*Garantija netaikoma, jei prekė buvo sumontuota neteisingai ir nekokybiškai, ar naudojama ne pagal paskitį.

 

 
Jei norite paklausti, rašykite mums užpildydami šią formą:
Jūsų vardas:   
Jūsų el. paštas:   
Jūsų klausimas:
Išvalyti laukus | Klausti